Στο club των “χαζομπαμπάδων” μπήκε και ο Μάριν Τσίλιτς!
Η σύζυγος του 31χρονου τενίστα γέννησε την Κυριακή ένα υγιέστατο αγοράκι επεκτείνοντας την πολύ όμορφη οικογένεια που έχει δημιουργήσει ο Κροάτης!
“Επίσημα, είμαστε ομάδα 3 ατόμων! Ευχαριστώ για όλες τις όμορφες ευχές! Η μαμά και το αγόρι τα πάνε μια χαρά! Η επόμενη δεκαετία αναμένεται να είναι η καλύτερη απ’όλες!” ήταν το σύντομο αλλά περιεκτικό μήνυμα του τρισευτυχισμένου Τσίλιτς!
Να τους ζήσει!
Video highlights